}

Pon - Pt: 7:00 - 22:00, Sob: 7:00 - 20: 00, Ndz: 9:00 - 20:00

kontakt@panaceumradomsko.pl

795 074 167

Poznaj Klub

sala główna

Strefa maszyn, Strefa wolnych ciężarów

Strefa maszyn wyposażona jest w sprzęt marki Technogym – jednego z wiodących producentów na świecie. Znajdziesz tu bieżnie, rowerki, orbitreki, steppery oraz  urządzenia izolowane. Podczas treningu na maszynach równomiernie rozbudujesz muskulaturę. Strefa ta, zalecana jest w szczególności osobom początkującym.

Strefa wolnych ciężarów zalecana jest dla osób średnio zaawansowanych jak i oczywiście zaawansowanych. Do wykorzystania są ławeczki, hantle, sztangi, wyciągi, brama i akcesoria. Wykonasz tu intensywny trening w którym do pracy zaangażujesz wszystkie mięśnie swojego ciała.

sala do zajęć fitness

Sala do zajęć fitness jest klimatyzowana. Wyposażona w sztangi, hantle, maty, stepy, trampoliny, gumy i inne akcesoria. Atutem sali jest jej przestronność, dzięki której może jednocześnie uczestniczyć w niektórych zajęciach kilkadziesiąt osób. Bezpośrednio przy sali znajduje się pokój zabaw dla dzieci, w którym można zostawić swoje pociechy.

sala do zajęć crossfit

Sala do Cross Fit jest wyposażona we wszystkie niezbędne urządzenia i bramy. Doskonale odnajdą się tutaj osoby zaawansowane, dla których solidny, ciężki, siłowo-wytrzymałościowy trening jest czymś na porządku dziennym.

sala do sztuk walki

Sala do sztuk walk to miejsce ukierunkowane na boks tajski, zapasy oraz grappling. Trenując sporty walki znacznie poprawisz swoją kondycję ale i nie tylko… Rozwiniesz koordynację ruchową, polepszysz zwinność, spostrzegawczość i koncentrację. Sporty walki przez panujące w nich zasady, pozytywnie wpływają na zachowanie dyscypliny i porządku w życiu codziennym. Uczą szacunku do drugiego człowieka, zwiększają wiarę we własne możliwości i pomagają przełamywać słabości.

KONTAKT

tel: 795 074 167

e-mail: kontakt@panaceumradomsko.pl

ul. Sierakowskiego 15-17,
97-500 Radomsko

Zaprojektowane i wykonane przez Sec IT 2019